Nedis VSPL3472AT
video-/audiosplitter - 2 porte
Porte & Grænseflader
| Video porttype | HDMI |
| Videoudgang | 2x HDMI |
| Antal videoporte | 3 |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Metal |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| 3D | Ja |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Båndbredde | 600 MHz |
| HDCP-version | 2.2 |
| Kabellængde | 1 m |
| HDCP | Ja |
| Dolby-teknologier | DTS-HD Master Audio, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 5 V |
| Indgangsstrøm | 1 A |
| Strømforbrug (maks.) | 5 W |
| Strømforbrug (standby) | 2 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Højde | 20 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ja |