PanzerGlass Hoops
objektiv beskyttelse for mobiltelefon
Funktioner
| Protector type | Klar skærmbeskytter |
| Kapabilitet | Samsung - Galaxy S25 |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødresistent |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Installationstype | Fuld klæbemiddel |
| Oprindelsesland | Kina |
Præstation
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Hærdet glas, Silikone |
| Tør påføring | Ja |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Fedtafvisende belægning | Ja |
Vægt & størrelser
| Skærmstørrelse (HxB) | 74,72 x 39,24 mm |
| Bredde | 39,2 mm |
| Tykkelse | 0,4 mm |
| Dybde | 0,4 mm |
| Højde | 74,7 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Rengøringsklud | Ja |
| Rengøringssæt | Ja |
| Tørservietter | Ja |
| Vådservietter | Ja |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 108 mm |
| Pakkedybde | 8 mm |
| Pakkehøjde | 130 mm |
| Pakkevægt | 24 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 3926909790 |
Tekniske detaljer
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt hærdet glas |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 60% |
| Bæredygtige teknologier og materialer | 60% recycled pre-consumer glass |