PLANET High Definition Color POE IP-telefon Sort 6 Linier LCD
Design
| Håndsæt, type | Forbundet håndsæt |
| Produktfarve | Sort |
Telefonfunktioner
| Antal linjer | 6 Linier |
| Poster i opkaldslog | 100 |
| Nummervisning | Ja |
| Kapacitet for telefonbog | 1000 entries |
| Anonymt opkald | Ja |
| Konferenceopkald | Ja |
| Samtaleanlæg | Ja |
| Banke på | Ja |
| Viderestilling af opkald | Ja |
| Besvar opkald | Ja |
| Genopkald | Ja |
| Fuld duplex | Ja |
| SIP registrator server | Ja |
| Forstyr-ikke-funktion | Ja |
| Samtaleparkering | Ja |
| Hurtigopkald | Ja |
| Opkaldsparkering | Ja |
Display
| Skærm | LCD |
| Skærm diagonal | 7,11 cm (2.8") |
| Berøringsskærm | Nej |
Kamera
| Front kamera | Nej |
Lyd
| Højttalertelefon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Registrering af stemmeaktivitet | Ja |
| Støjreduktion | Ja |
| Ekko eliminering | Ja |
| Voice codecs | G.168, G.722, OPUS |
| Adaptive jitter buffere | Ja |
Netværk
| Bluetooth | Nej |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
Strømstyring
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 180 mm |
| Dybde | 210 mm |
| Højde | 80 mm |
| Vægt | 700 g |
Emballage indhold
| Antal medfølgende håndtag | Ja |