MP52 E2 Teams (grau)
Design
| Produkttype | IP telefon |
| Håndsæt, type | Forbundet håndsæt |
| Produktfarve | Grå |
Telefonfunktioner
| Samtaleparkering | Ja |
| Viderestilling af opkald | Ja |
| Genopkald | Ja |
| Nummervisning | Ja |
| Banke på | Ja |
Display
| Skærm | LCD |
| Skærm diagonal | 6,1 cm (2.4") |
| Skærmopløsning | 320 x 240 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
Lyd
| Højttalertelefon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ingen |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal RJ-9 porte | 2 |
| DC-in-stik | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
Strømstyring
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100 - 240 V |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 5 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 2 A |
| USB udgangsstrøm | 0,5 A |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 50 °C |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| Headset inkluderet | Ja |