Cudy LT700 trådløs router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) 4G Sort
WAN-forbindelse
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ja |
| SIM-kort slot | Ja |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ja |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
Trådløse LAN funktioner
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 100,1000 Mbit/s |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
Mobilt netværk
| Generering af mobilnetværk | 4G |
| Understøttelse af Dual-Sim | Ja |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 4G LTE-kategori | 6 |
| SIM-korttype | NanoSIM |
| Tekstbeskeder (SMS) | Ja |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 4 |
| USB-port | Ingen |
Administrationsfunktioner
| Webbaseret administration | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
Sikkerhed
| Firewall | Ja |
| Firewall sikkerhed | Mac Filter, IP Filter, Domain Filter |
| Gæsteadgang | Ja |
| Planlægningsadgang | Ja |
| Forældrekontrol | Ja |
| Netværk adresse-oversættelse (NAT) | Ja |
| NAT-funktionalitet | Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ |
Protokoller
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | LTE, Strøm, Status, WAN, WLAN |
| Indbygget skærm | Ingen |
| Produkttype | Bordplade router |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Antenne inkluderet | Ja |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
Antenne
| Antennedesign | Intern & ekstern |
| Aftagelig (e) antenne (r) | Ja |
Funktioner
| Indbygget processer | Ja |
| Processorproducent | MediaTek |
| Processorfrekvens | 880 MHz |
| Processorkerner | 2 |
| Intern hukommelse | 128 MB |
| Intern hukommelsestype | DDR3 |
| Flashhukommelse | 16 MB |
Strømstyring
| Strømkilde type | Vekselstrøm, DC |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 1,5 A |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
Vægt & størrelser
| Dybde | 252,5 mm |
| Bredde | 161 mm |
| Højde | 48,2 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 238 mm |
| Pakkedybde | 408 mm |
| Pakkehøjde | 58 mm |