PLANET IPOE-E302 netværk forlænger Netværkssender Sort, Grå 10, 100, 1000 Mbit/s
Præstation
| Type | Netværkssender |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| MAC adresselabel | 2000 entries |
| Auto-forhandling | Ja |
| Duplex system | Fuld, Halvt |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Flowkontrol support | Ja |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 3 |
Design
| Produktfarve | Sort, Grå |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Link |
| Certificering | FCC 15 A, CE IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6 |
Strømstyring
| Strømforbrug (maks.) | 97 W |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Total Power over Ethernet (PoE) | 65 W |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 43,8 mm |
| Højde | 72,9 mm |
| Vægt | 339 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |