FRITZ MESH SET 4200 3-PACK INT
Design
| Produkttype | Netværksgentager |
| Produktfarve | Rød, Hvid |
| LED-indikatorer | Strøm, WLAN |
| Antenne type | 2x2/4x4 |
| Knap til nulstilling | Ja |
Trådløse LAN funktioner
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 4200 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA2, WPA3 |
Funktioner
| WPS trykknap | Ja |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 230 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 144 mm |
| Dybde | 89 mm |
| Højde | 190 mm |
| Vægt | 1,6 kg |
Emballage indhold
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 236 mm |
| Pakkedybde | 149 mm |
| Pakkehøjde | 305 mm |
| Pakkevægt | 2 kg |
Logistik data
| Garantiperiode | 5 År |