Lenovo ThinkPad EM7455 4G Mobile Broadband
trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Værtsgrænseflade | PCI Express |
| Grænseflade | WWAN |
Design
| Komponent til | Laptop |
| Intern | Ja |
| Chipsæt | EM7455 |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 2,3 mm |
| Vægt | 59 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |