Philips S-line 275S9JML skærm - WLED - 27" - VA - 4ms
QHD 2560x1440 ved 75Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.701,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.671,-
DKK
(1.336,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Pixeltæthed | 108,79 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 114 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 75 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,5 cm |
| DDC/CI | Ja |
| Tågehastighed | 25% |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 119% |
| NTSC-dækning (typisk) | 97% |
| Vis sRGB | Ja |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Komponent video synkronisering | Separate sync |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Lydudgang | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| Opladningsport type | USB Type-A |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejevinkel område | -180 - 180° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
| OSD-sprog | Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tjekkisk, Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Græsk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Polsk, Portugisisk, Russisk, Svensk, Tyrkisk, Ukrainsk |
| Plug and play | Ja |
| LED-indikatorer | Drift, Standby |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 19,6 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 15 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1468978 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftshøjde | 0 - 3658 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 12192 m |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613 mm |
| Dybde (med stativ) | 205 mm |
| Højde (med stativ) | 525 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613 mm |
| Dybde (uden stativ) | 56 mm |
| Højde (uden stativ) | 367 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,84 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 780 mm |
| Pakkedybde | 161 mm |
| Pakkehøjde | 445 mm |
| Pakkevægt | 8,2 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Medfølgende software | SmartControl |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | Kviksølv, PVC/BFR |
Andre funktioner
| Udvendigt finish type | Tekstureret |
| LowBlue tilstand | Ja |
| Billedforbedring | SmartImage |
| EasyRead-tilstand | Ja |
| Myndighedsgodkendelser | CB; CE Mark; CU-EAC; EAEU RoHS; FCC Class B; ICES-003; TUV Ergo; TUV/GS |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 70000 t |
Genbrug af data
| Genbrugsplast | 85% |
| Genanvendelige emballeringsmaterialer | 100% |