Philips Momentum 3000 27M1N3500LS Gamer Skærm - WLED 27" VA QHD 2560 x 1440 ved 144 Hz ,1ms
Rengøringsspray til skærmen
1x
Philips Momentum 3000 27M1N3500LS Gamer Skærm - WLED 27" VA QHD 2560 x 1440 ved 144 Hz ,1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Philips Momentum 3000 27M1N3500LS Gamer Skærm - WLED 27" VA QHD 2560 x 1440 ved 144 Hz ,1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.568,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.538,-
DKK
(2.030,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Philips Momentum 3000 27M1N3500LS Gamer Skærm - WLED 27" VA QHD 2560 x 1440 ved 144 Hz ,1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Philips Momentum 3000 27M1N3500LS Gamer Skærm - WLED 27" VA QHD 2560 x 1440 ved 144 Hz ,1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.698,-
DKK
(2.158,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Skærmoverflade | Mat |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega Infinity DCR |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Responstid (hurtig) | Ja |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Pixeltæthed | 108,79 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 230 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 144 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,5 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DDC/CI | Ja |
| Tågehastighed | 25% |
| Overfladehårdhed | 3H |
| sRGB-dækning (typisk) | 126,5% |
| NTSC-dækning (typisk) | 95,6% |
| Adobe RGB dækning | 87,5% |
| Vis sRGB | Ja |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Komponent video synkronisering | Separat synkronisering |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tjekkisk, Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Græsk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Polsk, Portugisisk, Russisk, Svensk, Tyrkisk, Ukrainsk |
| Antal OSD sprog | 21 |
| Plug and play | Ja |
| LED-indikatorer | Drift, Standby |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 31 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 31 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 33 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1061555 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftshøjde | 0 - 3658 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 12192 m |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 614 mm |
| Dybde (med stativ) | 193 mm |
| Højde (med stativ) | 447 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,65 kg |
| Bredde (uden stativ) | 614 mm |
| Dybde (uden stativ) | 55 mm |
| Højde (uden stativ) | 365 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 780 mm |
| Pakkedybde | 186 mm |
| Pakkehøjde | 525 mm |
| Pakkevægt | 9,88 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI, DisplayPort, Vekselstrøm |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | Kviksølv, PVC/BFR |
Andre funktioner
| Lav inputforsinkelse | Ja |
| Udvendigt finish type | Tekstureret |
| Billedforbedring | SmartImage game |
| Myndighedsgodkendelser | CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART |
| LowBlue tilstand | Ja |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| EasyRead-tilstand | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | G |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
| Certificering | CB, CE Mark, FCC Class B, ICES-003, CU-EAC, EAEU RoHS, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART |
Genbrug af data
| Packaging recyclability rate | 100% |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |