LG 27U421A-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
LG 27U421A-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
LG 27U421A-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.453,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.423,-
DKK
(1.138,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
LG 27U421A-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
LG 27U421A-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.583,-
DKK
(1.266,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,5 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Forbruger |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 15 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 17 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 22 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 17 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 609,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 170 mm |
| Højde (med stativ) | 451,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,72 kg |
| Bredde (uden stativ) | 609,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 43,7 mm |
| Højde (uden stativ) | 360,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,02 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 690 mm |
| Pakkedybde | 143 mm |
| Pakkehøjde | 448 mm |
| Pakkevægt | 4,94 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |