HP P22v G4 skærm - LED baglys - 22" - TN - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.241,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.211,-
DKK
(1.768,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 54,6 cm (21.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1400 x 900, 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Synsvinkel, vertikal | 160° |
| Standard for farveskala | NTSC |
| Farveområde | 72% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| HP segment | Forretning |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ingen |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 13 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 19 W |
| Strømforbrug (standby) | 18,5 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 360633 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 505 mm |
| Dybde (med stativ) | 188,9 mm |
| Højde (med stativ) | 381,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 2,85 kg |
| Bredde (uden stativ) | 505 mm |
| Dybde (uden stativ) | 42 mm |
| Højde (uden stativ) | 310,2 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 567 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 387 mm |
| Pakkevægt | 3,79 kg |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
Andre funktioner
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | A+ |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |