BenQ Skærm
43" - ADS - 2x HDMI - 2x USB - 8 ms - Android 14,0
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
7.459,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
7.429,-
DKK
(5.943,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
Billedsensor
| Synsvinkel, horisontal | 178°; 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178°; 178° |
Andre funktioner
| Farveområde | 99% sRGB, 72% NTSC; 99% sRGB, 72% NTSC |
| Type af baggrundslys | Direct LED; Direct LED |
Præstation
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 30000 t; 30000 t |
| Driftstimer (timer/dage) | 18 |
Computersystem
| Processorserie | ARM Cortex-A73 |
| Processorkerner | 4; 4 |
| On-board grafikkort, model | Mali-G52 MC1; G52 MC1 |
| Intern hukommelse | 4 GB; 4 GB |
| Intern lagerkapacitet | 32 GB; 32 GB |
| Operativsystem installeret | Android 14,0; Android 14,0 |
| Processormodel | A73 |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal indbyggede højttalere | 2; 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 24 W; 24 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2; 2 |
| HDMI-version | 2.0; 2,0 |
| Antal USB-porte | 2; 2 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1; 1 |
| RS-232 grænseflade | Ja; Ja |
| Lyd (L, R) udgang | 1; 1 |
Netværk
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10/100 Mbit/s; 10.100 Mbit/s |
Design
| Panel montering grænseflade | 200 x 200 mm; 200 x 200 mm |
| VESA montering | Ja |
| Orientering | Horisontal/vertikal |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V; 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz; 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 60 W; 60 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W; <0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G; G |
Vægt & størrelser
| Skærmbredde | 965 mm; 965 mm |
| Skærm, højde | 554,9 mm; 554,9 mm |
| Skærm, dybde | 59,1 mm; 59,1 mm |
| Skærm, vægt | 7,9 kg; 7,9 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C; 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -10 - 60 °C; -10 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80%; 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 80%; 10 - 80% |
Godkendelser
| Certificering | Ja |
Sensorer
| Infrarød sensor | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 43 tommer; 109,2 cm (43 tommer) |
| Skærmteknologi | ADS |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel; 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9; 16:9 |
| Skærmens lysstyrke | 350 cd/m²; 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1; 1200:1 |
| Responstid | 8 ms; 8 ms |
| Farvedybde | 10-bit; 10-bit |
| Paneltype | ADS |
| Aktiv skærmområde (B x H) | 941,2 x 529,4 mm |
| Vis opdaterinshastighed | 60 Hz |