ASUS ZenScreen MB14AC skærm - WLED - 14" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.604,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.574,-
DKK
(1.259,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 35,6 cm (14") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 960, 1440 x 900 (WXGA+), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 700:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,16 x 0,16 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 30,9 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 17,4 cm |
| Synlig størrelse, diagonal | 35,6 cm |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Grå |
Porte & Grænseflader
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ingen |
| Lydindgang | Ingen |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| HDCP | Ja |
Netværk
| Wi-Fi | Ingen |
Ergonomisk
| VESA montering | Ingen |
| Slot til kabellås | Ingen |
| Højdejustering | Ingen |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | B |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 5 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 7 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 419756 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 324,9 mm |
| Dybde (med stativ) | 11,2 mm |
| Højde (med stativ) | 208 mm |
| Vægt (med stativ) | 590 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 392 mm |
| Pakkedybde | 77 mm |
| Pakkehøjde | 257 mm |
| Pakkevægt | 1,3 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-C |
Andre funktioner
| Certificering | BSMI, CB, CCC, CU, FCC, J-MOSS, KCC, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV Flicker-free, TUV Low Blue Light, RCM |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |