AG Neovo X-19E computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
AG Neovo X-19E computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
AG Neovo X-19E computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
4.454,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.424,-
DKK
(3.539,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
AG Neovo X-19E computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
AG Neovo X-19E computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
4.584,-
DKK
(3.667,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 48,3 cm (19") |
| Skærmopløsning | 1280 x 1024 pixel |
| HD-type | SXGA |
| Naturligt aspektforhold | 4:3 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | TFT |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 3 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 20000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Synsvinkel, vertikal | 160° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,294 x 0,294 mm |
| Horisontal scanningsområde | 15 - 81 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 50 - 85 Hz |
| 3D | Nej |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Medicinsk |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| DVI-port | Ja |
| Antal DVI-D-porte | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2a |
| Lydindgang | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Netværk
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| Ethernet LAN | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 20° |
| Billede-i-billede | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14,1 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 15 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,2 W |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 444576 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Driftshøjde | 0 - 3000 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 12192 m |
Vægt & størrelser
| Vægt (med stativ) | 6,8 kg |
| Bredde (uden stativ) | 445,4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 175 mm |
| Højde (uden stativ) | 420,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 552 mm |
| Pakkedybde | 225 mm |
| Pakkehøjde | 526 mm |
| Pakkevægt | 8,4 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, Lyd (3ˌ5 mm), VGA |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Certificering | CB, CE, WEEE, REACH, EuP/Erp |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |