Raytec VAR2-I8-1 tilbehør til overvågningskamera IR LED-enhed
Funktioner
| Type | IR LED-enhed |
| Produktfarve | Sort |
| Maksimal driftstilstand | 350 m |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP66 |
| Oprindelsesland | Storbritannien |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 12 - 24 AC/DC |
Vægt & størrelser
| Kabellængde | 2,5 m |
| Dybde | 68,2 mm |
| Højde | 135 mm |
| Bredde | 180 mm |
| Vægt | 1,65 kg |
Emballage indhold
| Monteringssæt til væggen | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -50 - 50 °C |