LevelOne ACS-5302
overvågningskamera - kuppel
Præstation
| Type | CCTV sikkerhedskamera |
| Understøttet placering | Indendørs & udendørs |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Dag/nat funktion | Ja |
| Certificering | CE/FCC |
Design
| Formfaktor | Kuppel |
| Monteringstype | Loft |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Strøm |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| Vandafvisende | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Kamera
| Hvidbalance | ATW |
Billedsensor
| Optisk sensorstørrelse | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Progressiv scanning | Ja |
| Sensortype | CMOS |
Linsesystem
| Fast fokus | Ja |
| Fast brændvidde | 3,6 mm |
Nattesyn
| Nattesyn | Ja |
| Nattesyn, afstand | 30 m |
| LED type | IR |
| Antal lysende LED | 6 |
Video
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Highlight Compensation (HLC) | Ja |
| Kompensation for baggrundslys | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ingen |
Lagring
| Indbygget HDD | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde type | DC |
| Strømforbrug (typisk) | 6 W |
| DC udgangsspænding | 12 |
| DC-udgangsstrøm | 1 A |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 55 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 92 mm |
| Dybde | 73 mm |
| Højde | 73 mm |
| Vægt | 500 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 95 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal kameraer | 1 |
| Kabler inkluderet | BNC |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85258900 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 470 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 420 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 610 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 25,6 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 64 stk |