Junction Box for Wolf Turret
Funktioner
| Type | Samledåse |
| Mærke kompatibilitet | Ernitec |
| Kapabilitet | Wolf Turret Camera Pro |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Aluminium, Plast |
Vægt & størrelser
| Diameter | 14,2 cm |
| Vægt | 560 g |
| Højde | 510 mm |
| Bredde | 1418 mm |
| Dybde | 55,8 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkevægt | 750 g |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 90% |