Junction Box for Pluto Mini
Funktioner
| Type | Samledåse |
| Mærke kompatibilitet | Ernitec |
| Kapabilitet | Pluto Mini |
| Produktfarve | Hvid |
Vægt & størrelser
| Vægt | 240 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
| Pakkevægt | 360 g |