Produkt nr: RF-R12TF-B1
EAN: 5060301699964
Varenummer: F22835601
billigst-pricerunner
NZXT F Series F120 RGB Triple Pack
Producent: NZXT
Produkt nr: RF-R12TF-B1
EAN: 5060301699964
Varenummer: F22835601
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(663,20 ekskl. moms)
Producent: NZXT
Produkt nr: RF-R12TF-B1
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
NYD FANTASTISK KØLSEL MED STIL MED NZXT F-SERIE F120 RGB TRIPLE PACK
Med tre 120 mm blæsere med justerbar RGB-lyscontroller sikrer denne pakke en øget luftstrøm og nedkøling af dine komponenter. De bløde rotorblade giver en minimal støj, mens levetiden forbliver høj, hvilket gør det til en pålidelig og holdbar mulighed.
Få nu dit eget sæt af Nzxt F120 RGB Triple Pack, og oplev førsteklasses køling og belysning.
Køb nu dine NZXT F-SERIE F120 RGB TRIPLE PACKS og få en forbedret køle- og belysningsoplevelse.
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 120 mm
Omdrejningshastighed (min.) 500 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 1800 rpm
Støjniveau (lav hastighed) 17.2 dB
Støjniveau (høj hastighed) 27.5 dB
Mindste luftmængde 13.94 kubikfod/min.
Maksimal luftstrøm 50.18 kubikfod/min.
Minimum lufttryk 0.75 mmH2O
Maksimalt lufttryk 2.7 mmH2O
Lejetype Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Pumpestik 4-polet
Antal pr. pakke 3 stk
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 1000 t
Design
Produktfarve Sort
Materiale Plast, Gummi
Belysning LED Ja
Antal lysdioder 18
Belysningsfarve Flere
Ventilatorstik 4-polet
Strømstyring
Strømforsyning 2.16 W
Nominel spænding 12 V
Nominel strøm 0.18 A
Vægt & størrelser
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 26 mm