Produkt nr: DN-19-TRAY-2-450
EAN: 4016032427988
Varenummer: F11667259
billigst-pricerunner
DIGITUS Professional
DIGITUS Professional
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19-TRAY-2-450
EAN: 4016032427988
Varenummer: F11667259
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(556,00 ekskl. moms)
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19-TRAY-2-450
Funktioner
Type Stativhylde
Produktfarve Grå
Husmateriale Stål
Kompatibel hylde bredde 19"
Rackkapacitet 2U
Maksimal vægtkapacitet 30 kg
Oprindelsesland Tyrkiet
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Bredde 483 mm
Dybde 367 mm
Højde 88 mm
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Pakkebredde 490 mm
Pakkedybde 420 mm