Digitus DN-19 TRAY-2-600
rackhylde
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19 TRAY-2-600
EAN: 4016032135456
Varenummer: F4646940
billigst-pricerunner
Digitus DN-19 TRAY-2-600
Digitus DN-19 TRAY-2-600
Digitus DN-19 TRAY-2-600
Digitus DN-19 TRAY-2-600
Digitus DN-19 TRAY-2-600
Digitus DN-19 TRAY-2-600
Digitus DN-19 TRAY-2-600
Digitus DN-19 TRAY-2-600
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19 TRAY-2-600
EAN: 4016032135456
Varenummer: F4646940
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(459,20 ekskl. moms)
Produkt nr: DN-19 TRAY-2-600
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Digitus DN-19 TRAY-2-600 - En Holdbar og Praktisk Rackhylde til dit Datacenter
Denne rackhylde er bygget i et solidt materiale og har en bæreevne på op til 40 kg. Derudover har den en bredde på 600 mm, hvilket giver dig rigelig plads til at opbevare dine enheder. Med sin universelle størrelse er hyldelet også kompatibel med en lang række serverrack, så du kan bruge den sammen med din eksisterende infrastruktur.
Bestil nu, og tag det første skridt mod at organisere dit datacenter på en effektiv måde!
Funktioner
Produktfarve Grå
Maksimal vægtkapacitet 25 kg
Rackkapacitet 1U
Oprindelsesland Tyrkiet
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Emballeringsdata
Pakkebredde 510 mm
Pakkedybde 390 mm
Pakkevolumen 8552,7 cm³
Pakkevægt 2,83 kg
Logistik data
Kode i den britiske toldtarif 94039910
Harmoniseret systemkode (HS) 85389099
Andre funktioner
Dimensioner (BxDxH) 465 x 345 x 30 mm