Digitus DN-10-BPN-01
attrap-frontpanel - 1U
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-10-BPN-01
EAN: 4016032475903
Varenummer: F21956253
billigst-pricerunner
Digitus DN-10-BPN-01
Digitus DN-10-BPN-01
Digitus DN-10-BPN-01
Digitus DN-10-BPN-01
Digitus DN-10-BPN-01
Digitus DN-10-BPN-01
Digitus DN-10-BPN-01
Digitus DN-10-BPN-01
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-10-BPN-01
EAN: 4016032475903
Varenummer: F21956253
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(254,40 ekskl. moms)
Produkt nr: DN-10-BPN-01
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer din rack-løsning med DN-10-BPN-01 attrap-frontpanel in 1U
Bestil dit DN-10-BPN-01 attrap-frontpanel nu og opgradér din rack-løsning på få minutter!
Funktioner
Type Blankt panel
Produktfarve Grå
Husmateriale Stål
Oprindelsesland Tyrkiet
Vægt & størrelser
Størrelse 25,4 cm (10")
Bredde 255 mm
Dybde 10 mm
Højde 45 mm