Produkt nr: PO-BC-15-20
EAN: 5397184162941
Varenummer: F18127953
billigst-pricerunner
Dell Pro Briefcase 15
Dell Pro Briefcase 15
Producent: DELL
Produkt nr: PO-BC-15-20
EAN: 5397184162941
Varenummer: F18127953
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(837,60 ekskl. moms)
Producent: DELL
Produkt nr: PO-BC-15-20
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Dell Pro Briefcase 15 - bæretaske til notebook
Køb din Dell Pro Briefcase 15 i dag og oplev den bedste bæretaske på markedet!
Funktioner
Overfladefarvning Monokromatisk
Foring, farve Blå
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 38,1 cm (15")
Etui-type Mappe
Materiale EVA (ethylenvinylacetat)
Produktets hovedfarve Sort
Integreret (ede) rum Ja
Mærke kompatibilitet Dell
Forlomme Ja
Bærehåndtag Ja
Aftagelig skulderstrop Ja
Skulderrem Ja
Trolley holdestrop Ja
Beskyttelsesfunktioner Ridseresistent, Stødresistent, Vandtæt
Antal Ja
Vægt & størrelser
Bredde 399 mm
Dybde 109 mm
Højde 300 mm