Kensington Orbit - styrebold - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
788,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
758,-
DKK
(606,40 ekskl. moms)
Mus
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk; Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi; 1600 dpi |
| Rul | Ja; Ja |
| Antal knapper | 2; 2 |
| Trackball diameter | 4 cm |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort; Sort |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja; Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja; Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 340 g; 340 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Pakkebredde | 155 mm; 83 mm |
| Pakkedybde | 154 mm; 135 mm |
| Pakkevægt | 370 g; 390 g |
| Pakkehøjde | 133 mm; 85 mm |
Emballage indhold
| Håndledsstøtte | Ja; Ja |
Tekniske detaljer
| Produkttype | Trackball; Trackball |
Andre funktioner
| Specielle funktioner | SmartFit™ |
| Mængde pr. kasse | 4 stk; 4 stk |
| Trådløs teknologi | RF wireless 2.4 GHz/Bluetooth 3.0 LE; RF wireless 2.4 GHz/Bluetooth 3.0 LE |
| Grænseflade | Bluetooth/RF; Bluetooth/RF |
| Trackball | Ja |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070; 84716070 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50085896709928; 50085896709928 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 360 mm; 300 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 330 mm; 145 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 195 mm; 100 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,65 kg; 1,9 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 1,72 kg |