SPEEDLINK SL-620000-PRIDE musemåtte Hvid
Præstation
| Overfladefarvning | Billede |
| Materiale | Silke |
| Gaming musemåtte | Ingen |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Skridsikker bund | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Anti-statisk belægning | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 29 mm |
| Dybde | 19 mm |
| Tykkelse | 0,15 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |