Rapoo M300 Silent
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 4.0, Bluetooth 3.0 - mørkegrå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
590,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
560,-
DKK
(448,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Rul | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Stille klik | Ja |
| Anbefalet brug | Laptop |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Bluetooth | Ja |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Grøn |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Fungerer på alle overflader | Ja |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Batteriets levetid | 9 måned(er) |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 217 mm |
| Pakkedybde | 136 mm |
| Pakkehøjde | 76 mm |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 136 kg |