Mousetrapper Prime
central pegeenhed - med Mousetrapper Armrest TB214
Mus inkl. musemåtte
=
Før
4.838,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.808,-
DKK
(3.846,40 ekskl. moms)
| Enhedstype | Central pegeenhed |
| Pakket med | Mousetrapper Armrest TB214 |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Ergonomisk design | Ja |
| Bredde | 48 cm |
| Dybde | 11 cm |
| Højde | 2 cm |
| Vægt | 720 g |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Antal knapper | 8 |
| Bevægelsesopløsning | 2000 dpi |
| Egenskaber | Indbygget håndfladestøtte, 8 programbare knapper |
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Driftstid (op til) | 4 måneder |