Mousetrapper Advance 2.0+
central pegeenhed - USB - sort med hvide accenter - med Mousetrapper Armrest TB214
Mus inkl. musemåtte
=
Før
4.500,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.470,-
DKK
(3.576,00 ekskl. moms)
| Enhedstype | Central pegeenhed |
| Pakket med | Mousetrapper Armrest TB214 |
| Ergonomisk design | Ja |
| Bredde | 48 cm |
| Dybde | 11 cm |
| Højde | 2 cm |
| Vægt | 665 g |
| Farve | Sort med hvide accenter |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 6 |
| Bevægelsesopløsning | 2000 dpi |
| Egenskaber | Rulning, justerbar i højden, 6 programérbare knapper, aftagelig håndledsstøtte |
| Interface | 1 x USB 2.0 |