Lenovo
mus - USB-A - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
713,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
683,-
DKK
(546,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 8 |
| Certificering | CE, FCC, BSMI, EAC, VCCI, C-TICK, IC, KCC, UL, Kvalitet |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| Strømforbrug | 500 mA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 15 - 60% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 64 mm |
| Højde | 34 mm |
| Vægt | 113 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 142 mm |
| Pakkedybde | 95 mm |
| Pakkehøjde | 45 mm |
| Pakkevægt | 178 g |