Lenovo Multi-Device
X9 Edition - mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - tordengrå (top), tordensort (bund)
Mus inkl. musemåtte
=
Før
860,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
830,-
DKK
(664,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Universel |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 5 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Certificering | CB, cTUVus mark, TUV mark, CE, BQB, Qi, FCC, ICES, CEC, DOE, NRCAN, SIRIM, TRA, IMDA, MIC, JPF, VCCI, BSMI, NCC, RCM, KCC, EU REACH, EU RoHS, UN38.3, GB31241, IEC 62133:2017, IFETEL, NoM, WPC, ICASA, MoT, CITRA, NTRA, ANATEL, SUBTEL, SDPPI, NTC and ect. |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Fungerer på alle overflader | Ja |
| Tilbagetrækkelig kabel | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Opladningstid for batteri | 1,5 t |
| Batteriets levetid | 0,75 måned(er) |
| Batterilevetid (maks.) | 504 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 101 mm |
| Dybde | 59 mm |
| Højde | 34 mm |
| Vægt | 75 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 51 mm |
| Pakkehøjde | 109 mm |
| Pakkevægt | 135 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-C |