BASEUS F01B
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, Bluetooth 3.0 - matteret grå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
553,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
523,-
DKK
(418,40 ekskl. moms)
| Enhedstype | Mus |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Ergonomisk design | Ja |
| Vægt | 90 g |
| Farve | Matteret grå |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, Bluetooth 3.0 |
| Max. arbejdsafstand | Op til 20 m. |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Præstation | Realtime sensitivity switching 800/1200/1600 dpi, rapporthastighed: 250 Hz |
| Egenskaber | Scrollhjul, stille klik |
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Pakketype | Detailsalg |
| Pakkedetaljer | Hængeboks |
| OS nødvendig | Linux, Microsoft Windows, HarmonyOS, Apple MacOS |