Active Key Medical AK-PMH21
mus - hygiejne, med berøringsrullesensor - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.393,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.363,-
DKK
(1.090,40 ekskl. moms)
| Enhedstype | Mus |
| Trådløs modtager | Nano trådløs modtager (USB) |
| Ergonomisk design | Ja |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Bredde | 6.2 cm |
| Dybde | 11.4 cm |
| Højde | 3.7 cm |
| Vægt | 93 g |
| Farve | Sort |
| Anvendelige farver | Sort, hvid |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | 2.4 GHz |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 2 |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Egenskaber | Touch-sensitive scroll, forseglet med silikonemembran, desinfektionsresistent |
| Interface | 1 x USB |
| Udstyr inkluderet | Skruetrækker, 2 x AAA batteri |
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, EN 60601-1-2:2015 (Ed4), IP68, VAH-certificeret, FCC; USB 1.1 |
| Type | AAA type |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Maks. driftstemperatur | 50 °C |