Produkt nr: DRL3200RD8/16GB
EAN: 609713047502
Varenummer: F21780484
billigst-pricerunner
Dataram &#45 16GB &#45 DDR4 RAM &#45 3200MHz
Producent: Dataram
Produkt nr: DRL3200RD8/16GB
EAN: 609713047502
Varenummer: F21780484
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 26/05-2026
(847,20 ekskl. moms)
Producent: Dataram
Produkt nr: DRL3200RD8/16GB
Læs mere her
Kraftfuldt og pålideligt: Dataram 16GB DDR4 RAM til forbedret ydeevne
Dataram 16GB DDR4 RAM er en kraftfuld og pålidelig løsning, der vil tage din computers ydeevne til det næste niveau. Med en høj hastighed på 3200 MHz og en DIMM 288-PIN konfiguration er denne RAM perfekt til krævende applikationer og tunge arbejdsbelastninger.
Funktioner
Intern hukommelse 16 GB
Hukommelseslayout (moduler x størrelse) 1 x 16 GB
Intern hukommelsestype DDR4
Hukommelsesur hastighed 3200 MHz
Komponent til PC/server
Hukommelse form faktor 288-pin DIMM
Fejlkorrigerende kode Ja
Hukommelsesspænding 1.2 V
Tekniske detaljer
Compliance-certifikater RoHS
Vægt & størrelser
Bredde 133,3 mm
Dybde 3,98 mm
Højde 31,2 mm