Produkt nr: DRH92400R/32GB
EAN: 609713042712
Varenummer: F21981586
billigst-pricerunner
Dataram &#45 32GB &#45 DDR4 RAM &#45 2400MHz
Producent: Dataram
Produkt nr: DRH92400R/32GB
EAN: 609713042712
Varenummer: F21981586
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 27/05-2026
(847,20 ekskl. moms)
Producent: Dataram
Produkt nr: DRH92400R/32GB
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektivt og pålideligt DDR4 RAM fra Dataram - Ideelt til intensiv computing
Dataram DDR4 RAM er designet til at levere hastighed på 2400MHz, hvilket garanterer en oprigtig power boost til din computer. Ecc-teknologi og CL17 latens vil sikre, at processerne kører jævnt og uden data i problemer, der kan sænke systemets effektivitet og resultat. Og takket være DIMM 288-PIN-formatet kan du nemt integrere modulen i din computer, hvilket giver optimal ydeevne.
Funktioner
Pufret hukommelsestype Registered (buffered)
Maksimal blænderåbning 17
Intern hukommelse 32 GB
Hukommelseslayout (moduler x størrelse) 1 x 32 GB
Intern hukommelsestype DDR4
Hukommelsesur hastighed 2400 MHz
Komponent til PC/server
Hukommelse form faktor 288-pin DIMM
Fejlkorrigerende kode Ja
Hukommelsesspænding 1.2 V
Produktfarve Flerfarvet
Tekniske detaljer
Compliance-certifikater RoHS
Vægt & størrelser
Bredde 133,3 mm
Højde 31,2 mm