Produkt nr: DRC2933RD4/64GB
EAN: 609713046475
Varenummer: F21780526
billigst-pricerunner
Dataram &#45 64GB &#45 DDR4 RAM &#45 2933MHz
Producent: Dataram
Produkt nr: DRC2933RD4/64GB
EAN: 609713046475
Varenummer: F21780526
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 28/05-2026
(1.733,60 ekskl. moms)
Producent: Dataram
Produkt nr: DRC2933RD4/64GB
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Føl dig tryg med Dataram ECC DDR4 64GB RAM
Gør din computers ydeevne og stabilitet til en prioritet med Dataram ECC DDR4 64GB RAM. Med en hastighed på 2933MHz og DIMM 288-PIN teknologi vil denne RAM modul tilføje en overlegen hastighed og effektivitet i din computer.
Funktioner
Intern hukommelse 64 GB
Hukommelseslayout (moduler x størrelse) 1 x 64 GB
Intern hukommelsestype DDR4
Hukommelse form faktor 288-pin DIMM
Hukommelsesspænding 1.2 V
Tekniske detaljer
Compliance-certifikater RoHS
Vægt & størrelser
Bredde 133,3 mm
Dybde 3,98 mm
Højde 31,2 mm