Produkt nr: MMHP080-16GB
EAN: 5706998870599
Varenummer: F21441220
billigst-pricerunner
CoreParts &#45 16GB &#45 DDR3 RAM &#45 1333MHz
Producent: CoreParts
Produkt nr: MMHP080-16GB
EAN: 5706998870599
Varenummer: F21441220
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(587,20 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Produkt nr: MMHP080-16GB
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Få et hurtigere og mere pålideligt system med CoreParts - 16GB DDR3 RAM!
Ved hjælp af den nyeste DDR3-teknologi og en hastighed på 1333MHz vil dette RAM-modul levere lynhurtige dataoverførsler til din computer. Dette betyder, at du kan nyde flydende multitasking og hurtigere indlæsningstider, når du arbejder, spiller eller surfer på nettet.
Funktioner
Pufret hukommelsestype Registered (buffered)
Intern hukommelse 16 GB
Hukommelseslayout (moduler x størrelse) 1 x 16 GB
Intern hukommelsestype DDR3
Hukommelsesur hastighed 1333 MHz
Komponent til PC/server
Hukommelse form faktor 240-pin DIMM
Fejlkorrigerende kode Ja
Produktfarve Grøn
Oprindelsesland Kina
Vægt & størrelser
Bredde 80 mm
Dybde 30 mm
Højde 140 mm
Vægt 50 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 80 mm
Pakkedybde 30 mm
Pakkehøjde 140 mm