DELL 64GB (1*64GB) 4RX4
Funktioner
| Pufret hukommelsestype | Registered (buffered) |
| Maksimal blænderåbning | 15 |
| Intern hukommelse | 64 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 64 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Hukommelsesur hastighed | 2133 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| Hukommelsesspænding | 1.2 V |
| Baggrundslys | Ingen |