16GB Memory Module , DDR5
Funktioner
| Maksimal blænderåbning | 42 |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Hukommelsesur hastighed | 5200 MHz |
| Komponent til | Laptop |
| Hukommelse form faktor | 262-pin SO-DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Hukommelsesspænding | 1.1 V |
| Modulkonfiguration | 2048M x 8 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 9 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 10 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 10 År |