16GB Memory Module 5600Mhz
Funktioner
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Hukommelsesur hastighed | 5600 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 260-pin SO-DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Produktfarve | Grøn |
Vægt & størrelser
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
Andre funktioner
| Antal stifter | 260 |