Neomounts WL90-325BL1 monteringssæt
sid-stå-arbejdsstation - for LCD-display/tastatur/mus - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet (pr. buet/ultrabred skærm) | 6 kg |
| Skrivebord tykkelse (min) | 1 cm |
| Skrivebord tykkelse (maks.) | 8,8 cm |
Design
| Husmateriale | Stål |
Funktioner
| Monteringstype | Væg; Væg |
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Antal understøttede skærme | 1; 1 |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17"); 43,2 cm (17") |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32"); 81,3 cm (32") |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100,75 x 75 mm; 75 x 75 mm |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 9 kg; 9 kg |
| Maksimal vægtkapacitet | 9 kg; 9 kg |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm; 75 x 75 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja; Ja |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm; 100 x 100 mm |
Ergonomisk
| Dybdejusteringsområde | 68 - 374 mm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -90 - 90° |
| Rotation | Ja |
| Rotationsvinkel | 360°; 360° |
| Hældningsvinkelområde | -35 - 35°; -35 - 35° |
| Højdejustering | Ja; Ja |
| Højdejusteringsområde | 440 - 950 mm; 440 - 950 mm |
| Afstand til væggen (min.) | 15,4 cm; 15,4 cm |
| Afstand til væggen (maks.) | 41,6 cm; 41,6 cm |
| Hældningsindstilling | Ja; Ja |
Vægt & størrelser
| Højde | 940 mm; 940 mm |
| Dybde | 730 mm; 730 mm |
| Bredde | 654 mm; 654 mm |
| Vægt | 6,83 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 8 kg; 6,83 kg |
| Pakkehøjde | 848 mm; 848 mm |
| Pakkedybde | 165 mm; 165 mm |
| Pakkebredde | 300 mm; 300 mm |
Andre funktioner
| Bredde justeringsområde | 0 - 524 mm; 0 - 524 mm |
| Minimumsvægt | 1 kg |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina; Kina |
| Antal pr. EUR-palle | 25 stk; 25 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7326909890; 7326909890 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 1 stk; 1 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 8 kg |