Mini Cocotte okragly papryka STAUB 40500-325-0
czerwony 470 ml
Funktioner
| Låg inkluderet | Ja |
| Lågmateriale | Keramisk |
| Produktfarve | Orange, Rød |
| Materiale | Keramisk |
| Ovnfast | Ja |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Kan kommes i fryseren | Ja |
| Håndtag | Ja |
| Håndtag, materiale | Keramisk |
| Kan benyttes i mikroovn | Ja |
| Type | Gryde bradepande |
| Beklædning, slip-let | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Kapacitet | 0,45 L |
| Diameter | 12 cm |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 151 mm |
| Højde | 133 mm |
| Vægt | 680 g |