Mini Cocotte okragly dynia STAUB 40508-549-0
czarny 700 ml
Funktioner
| Låg inkluderet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Keramisk |
| Interval for temperaturresistans | 0 - 300 °C |
| Ovnfast | Ja |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Kan kommes i fryseren | Ja |
| Håndtag | Ja |
| Håndtag, materiale | Keramisk |
| Type | Gryde bradepande |
| Beklædning, slip-let | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Kapacitet | 0,7 L |
| Diameter | 14,8 cm |
| Bredde | 146 mm |
| Dybde | 182 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 890 g |