Gastroback 42815 Design Oven Air Fry & Pizza
Funktioner
| Ovn nettokapacitet | 21 L |
| Termostat rækkevide | 55 - 200 °C |
| Placering af apparat | Fritstående |
| Kontroltype | Dreje, Berøring |
| Opvarmning i både top og bund | Ja |
| Bund opvarmning | Ja |
| Top opvarmning | Ja |
| Antal varmelegemer | 6 |
| Varmelegeme, materiale | Rustfrit stål |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på kontrolpanel | Sort |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LED |
| Indvendig belysning | Ja |
| Antal hylder | 3 hylder |
| Timer | Ja |
| Timer varighed | 120 min. |
| Maksimal pizza, diameter | 30 cm |
| Børnesikring | Ja |
| Ledningslængde | 0,95 m |
| Dørhængsel | Ned |
Madlavningsfunktioner & programmer
| Grill | Ja |
| Afrimningsfunktion | Ja |
| Pizza funktion | Ja |
Strømstyring
| Ovn effekt | 1680 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 395 mm |
| Dybde | 374 mm |
| Højde | 357 mm |
| Vægt | 8,1 kg |
| Indvendige mål (B x D x H) | 315 x 305 x 220 mm |
Emballage indhold
| Bageplade | Ja |
| Pizzasten | Ja |
| Grillrist inkluderet | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 600 mm |
| Pakkedybde | 400 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkevægt | 10 kg |