Logitech G Pro X
headset
Tekniske detaljer
| Produktfarve | Sort |
| Kabler inkluderet | USB |
Computertaske
| Computerkabinet inkluderet | Ingen |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
Tastatur
| Tastatur inkluderet | Ingen |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Mus interface | RF trådløst |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 25600 dpi |
| Antal knapper | 5 |
| Rul | Ingen |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 68 x 40 x 125 mm |
| Mus vægt | 63 g |
Højttalere
| Højtaler inkluderet | Ingen |
Mikrofon
| Tilslutning af mikrofon | 3.5mm |
| Mikrofonretningstype | Envejs |
| Mikrofon frekvens | 100 - 10000 Hz |
Headset
| Bæremåde | Headset |
| Headset-tilslutning | RF trådløst |
| Driverenhed | 5 cm |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Hovedtelefonens udgangsimpedans | 32 ohm (Ω) |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Headsettets mål (BxHxD) | 94 x 138 x 195 mm |
| Headset vægt | 370 g |
| Ørekobling | Circumaural |
| Kontinuerlig audio afspilningstid (headset) | 20 t |
| Headset inkluderet | Ja |
Emballeringsdata
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
Musemåtte
| Musemåtte inkluderet | Ingen |
Gamingstol
| Gamingstol inkluderet | Ingen |