Razer Cobra Pro
mus - gaming - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.205,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.175,-
DKK
(940,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 30000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 8 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 9 |
| Musens sporingshastighed | 750 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 70 G |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 38 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 63 mm |
| Vægt | 114 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 176 mm |
| Pakkevægt | 388 g |
| Pakkehøjde | 72 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |