Logitech G PRO X SUPERLIGHT
mus - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.268,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.238,-
DKK
(990,40 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 32000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Musens sporingshastighed | 500 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
| Responstid | 0,5 ms |
| Afsøgningshastighed | 2000 Hz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Fødder, materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
Ergonomisk
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterilevetid (maks.) | 95 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63,5 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Pakkebredde | 68 mm |
| Pakkedybde | 115 mm |
| Pakkevægt | 350 g |
| Pakkehøjde | 172 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Batteri
| Batterikapacitet | 290 mAh |