Logitech G 910-007776 Ikke kategoriseret
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.962,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.932,-
DKK
(1.545,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 44000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Musens sporingshastighed | 888 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 88 G |
| Responstid | 0,125 ms |
| Afsøgningshastighed | 1000,8000 Hz |
| Sensortype | HERO 2 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Vertikal design | Nej |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterilevetid (maks.) | 90 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63,5 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 125 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Nej |
| Brugervejledning | Ja |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
Andre funktioner
| Emballageindhold | PRO X2 SUPERSTRIKE Wireless Gaming Mouse LIGHTSPEED wireless receiver USB A to C Charging/data cable Receiver extension adapter POWERPLAY aperture door with PTFE foot Optional grip tape Cleaning cloth User documentation |