ASUS ROG Strix Impact III
mus - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
794,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
764,-
DKK
(611,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 36000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | Polling rate switch, DPI-kontakt |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ingen |
| Batteritype | AA/AAA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterilevetid (maks.) | 450 t |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 62 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 39 mm |
| Vægt | 66,8 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakkebredde | 158 mm |
| Pakkedybde | 109 mm |
| Pakkehøjde | 73 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Garantibevis | Ja |