ASUS ROG KERIS WIRELESS AIMPOINT
Optisk - 5 knapper - Hvid - Gaming Mus
Mus inkl. musemåtte
=
Før
940,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
910,-
DKK
(728,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 36000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 5 |
| Antal knapper | 5 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 70 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Blå, Grøn, Rød |
Ergonomisk
| Kabellængde | 2 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 1,332 W |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 0,2923 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 118 mm |
| Dybde | 62 mm |
| Højde | 39 mm |
| Vægt | 75 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 109 mm |
| Pakkehøjde | 75 mm |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Garantibevis | Ja |